סוללה לאופניים חשמליים 48V 

סוללה לאופניים חשמליים בהתאמה לצרכים

 
סוללה לאופניים חשמליים היא מהרכיבים המרכזיים והחשובים ביותר באופניים חשמליים ויש לתת על כך את הדגש, כאשר אתם בוחנים מותגים שונים ודגמים שונים.
 

בין אתם לפני רכישה של מותג אופניים חשמליים או רוצים להחליף את הסוללה באופניים שלכם, יש מספר דברים שעליכם לדעת ולקחת בחשבון בעת בחירת סוללה לאופניים חשמליים:

מתח: המתח של הסוללה קובע את הכוח שהיא יכולה לספק למנוע. מנועי אופניים חשמליים דורשים בדרך כלל מתח של 36V או 48V.

קיבולת (Ah): הקיבולת של סוללה, הנמדדת באמפר-שעות (Ah), קובעת כמה זמן הסוללה תחזיק מעמד בין טעינה לטעינה. ככל שהקיבולת גבוהה יותר, כך טווח האופניים החשמליים יהיה ארוך יותר.

וואט-שעה (Wh): זוהי האנרגיה הכוללת המאוחסנת בסוללה ומחושבת על ידי הכפלת המתח בקיבולת. דירוג גבוה יותר של וואט-שעה פירושו יותר אנרגיה שנאגרת בסוללה, ולכן טווח ארוך יותר.

גודל ומשקל: קחו בחשבון את הגודל והמשקל של הסוללה כדי לוודא שהיא תתאים לאופניים החשמליים שלכם ולא תוסיף יותר מדי משקל נוסף.

תאימות: ודאו שהסוללה שתבחרו תואמת למנוע, הבקר ומערכת הטעינה של האופניים החשמליים שלכם.

מוניטין מותג: יש לשקול את המוניטין של יצרן הסוללות כדי להבטיח שאתם מקבל מוצר איכותי בטוח ואמין.

כמו כן, כדאי לקחת בחשבון את עלות הסוללה, כמו גם את מדיניות האחריות וההחזרה שלה, לפני ביצוע הרכישה. סוללה טובה לאופניים חשמליים אמורה להחזיק מעמד למספר שנים ולספק ביצועים אמינים ולכן כדאי ומומלץ להשקיע במותג אופניים איכותי אשר יבטיח מוצרים בטוחים אשר ישמשו אתכם לאורך זמן.

יתרונות סוללה לאופניים חשמליים 48V

 

ההבדל בין סוללת 36V ל-48V לאופניים חשמליים טמון בכמות הכוח שהם יכולים לספק למנוע. באופן כללי, סוללת מתח גבוה יותר תספק יותר כוח למנוע, וכתוצאה מכך אופניים חשמליים חזקים ויעילים יותר.

סוללת 36V מספקת פחות כוח למנוע מאשר סוללה לאופניים חשמליים 48V, מה שהופך אותה למתאימה יותר לשימושים קלים ופחות תובעניים, כגון רכיבה פנאי או נסיעה למרחקים קצרים. מצד שני, סוללת 48V מספקת יותר כוח למנוע, מה שהופך אותה למתאימה יותר לשימושים כבדים יותר, כמו טיפוס על גבעות תלולות או נשיאת משאות כבדים.

הבדל נוסף בין סוללות 36V ו-48V הוא הטווח או המרחק שניתן לכסות בטעינה אחת. סוללת 48V מספקת בדרך כלל טווח ארוך יותר מאשר סוללת 36V, אך הדבר תלוי גם בגורמים אחרים כגון הקיבולת (Ah) של הסוללה ודרישות ההספק של המנוע והאביזרים.

חשוב גם לציין שהמתח של הסוללה חייב להתאים למתח המנוע והבקר באופניים החשמליים שלכם, לכן חשוב לבחור את הסוללה המתאימה להגדרה הספציפית שלכם.

>> מעוניינים לקבל סקירה על דגמי stark, פנו לאחד המשווקים המורשים הקרובים לביתכם.