דגמי עבר

דגמי העבר

Stark z1

מדובר בדגם הותיק ביותר שלנו, בסבא רבא של דגמי האופניים של סטארק, ומהווה למעשה את האבטיפוס הראשוני של אופני סטארק העתידיים לבוא.
האופניים הללו למעשה היוו את תחילתו של החזון לאופניים חשמליים.
דגם זה משלב בין מנוע אמין ועצמתי, סוללה איכותית וחזקה, וכל אלו במחיר נוח לכל כיס. לאור כל היתרונות הללו, בתחילתה של מהפכת האופניים החשמליים, דגם זה נחטף במהירות האור.

STARK zr

דגם הדגל הראשון שעמד מאחורי המותג סטארק. בשעתו, המפרט הטכני של הדגם היה של אופני פרימיום, עם בלמי דיסק, שלא היו נפוצים כמעט בתקופה ההיא. בנוסף, האופניים כללו פנס המתחבר לסוללה ואוכף נוח במיוחד.
דגם זה זכור לטובה בזכות הנסיעה החלקה שלו הודות למכלול הרכיבים האיכותיים שהרכיבו את האופניים.
המבוגרים שבינינו יכולים להעיד שעד היום ניתן למצוא רוכבי אופניים שמחזיקים ורוכבים בדגם זה מבלי שהוחלף בו אף חלק!

STARK z250

דגם ה-250Z מיוצר עד היום, ואהוב ונמכר בזכות השילוב המושלם בין מחיר נוח לאיכות בלתי מתפשרת.
האופניים הראשונים שיצאו מדגם זה הפכו מיד ללהיט מסחרר ונראו בכל מקום.
כיום, בליין האחרון של דגם זה, אנחנו עדיין מקפידים ומשמרים את הרמה הגבוהה ביותר והמחיר המשתלם והנמוך ביותר, ובכך, מאז ועד היום – דגם זה הוא הנמכר ביותר.

BOSTON

דגם זה היה בולט במיוחד הודות לעיצוב הייחודי שלו. אופני בוסטון אופיינו גם במפרט איכותי שירד לפרטים הקטנים ביותר, לטובת יצירת אופניים איכותיים במיוחד. כמו כן, צג האופניים של הבוסטון היה ייחודי ושונה מכל צג אופניים אחר שראו באותה התקופה, מערכת חשמל ברמה גבוהה מאד וכל הטוב הזה במחיר הוגן לחלוטין.
היום כמו אז, העקרונות הייחודיים של בוסטון הולכים איתנו גם בדגמים החדשים ביותר.

STARK LUXURY

כשחושבים על אופני פרימיום מתקדמים, חושבים על הדגם הזה בדיוק. לפני מספר שנים, כשעוד לא באמת הבינו למה מתכוונים כשאומרים אופני פרימיום, הגיח דגם זה לעולם וטרף את כל הקלפים. האופניים הגיעו עם גלגלי שגשוגת קלה (או שאפשר לקרוא לזה – מגנזיום), צג דיגיטלי מתכתי בעיצוב יוקרתי וייחודי, ברקסים של חברת TEKTRO העולמים, מערכת הילוכים SHIMANO ALTOS.
ולמעשה ניתן לומר שמדובר על "מכונה" יוקרתית ומנכרת עיניים, במחירים שפויים לחלוטין.

FATBOY

הדגם החלוץ שהראה לכולם מהם אופני ה-FAT והפך ללהיט מסחרר שעד היום פשוט אי אפשר לעצור. הדגם הגיח אי שם בשנת 2016, עוד שאף אחד לא הכיר או חשב על האופניים הכי פרועים בשטח.
כל הדגמים נגמרו ונחטפו תוך שבוע אחרי שהגיעו לארץ!
הפט בייקים הפכו לקטגוריה בפני עצמה בעולם האופניים החשמליים, ואנחנו בחברת STARK ממשיכים להביא את דגם הFATBOY שלנו עם המפרט הכי איכותי ובמחיר הכי אטרקטיבי!